Hotelanimáció, animátor (Görögország) - sport állás, sport munka

Ha szereted a kihívásokat, szereted a nyüzsgést és a gyerekeket, és nem okoz gondot, ha angolul, vagy németül kell kommunikálnod, játszanod, gyere és csatlakozz animátorként a del REY International csapatához!

A szállodai animáció fő célja, hogy a vendégeket arra lelkesítse, hogy aktív pihenéssel töltsék nyaralásukat.

2014-ben téged is várnak a 4 és 5 csillagos görög szállodákban, Kréta és Rodosz és Korfu szigetén!

Betölthető pozíciók:

- gyakornok animátor( előzetes tapasztalat nélkül)
- gyerekanimátor
- táncos animátor
- sport/fitness animátor
- chief animátor

A szállás és étkezés minden esetben ingyenes! Ezt mindig a munkaadó szálloda biztosítja a részedre.

A fizetés függ a jelentkező képzettségétől, referenciáitól, tapasztalatától és beosztásától, általában nettó 300-500 Eurótól indulnak, tapasztalattól, referenciától, vállat munka dátumaitól függően akár sokkal magasabb összeget is elérhetnek!

- magabiztos, legalább erős középfokú angol vagy német nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete (legalább középfokon) előnyt jelent
- 18-35 év közötti életkor
- motiváció és kitartás az emberekkel való munkához
- pozitív hozzáállás a gyerekekhez és a sporthoz
- kommunikatív és magabiztos személyiség
- sportanimátoroknál: testnevelés szakos tanulmányok, edző végzettség
- táncosoknál: előzetes tapasztalat

Bővebb információ e-mailben vagy az apród rendszerén keresztüli üzenetben kérhető, a neved és e-mailcímed megadásával.

del REY International Hungary

Jelentkezni itt: http://aprod.hu/hirdetes/bulizz-mikozben-dolgozol-hotelanimacio-gorogorszagban-IDM7lr.html

Animátor munka (Görögország, Ciprus) - sport állás, sport munka

...vagy akár Egyiptom. Az animátorok 4-5 csillagos szállodákban dolgoznak, feladatuk a vendégek szórakoztatása, gyerekfoglalkozások, sportprogramok szervezése és levezénylése, esténként showműsorok szervezése. A 2014-as szezonra ciprusi, görögországi és egyiptomi 4-5 csillagos szállodákba keresünk animátorokat.

MÁR VÁRJUK A JELENTKEZÉSEKET A 2014 MÁRCIUS - OKTÓBERI SZEZONRA.

Személyes találkozó partnerünkkel 2014 márciusában, utána telefonos 2. körös interjúra van lehetőség. Ha életvidám típus vagy, mindig feltalálod magad és tudsz nyelveket, akkor akár tapasztalat és szakképesítés nélkül is felvesznek, ugyanis képzést biztosítanak!

Elvárások:
- aktív, pörgős, magabiztos személyiség, aki nem fél megszólítani embereket
- jó kapcsolatteremtő képesség - felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt
- folyékony NÉMET ÉS ANGOL nyelvtudás, minden plusz nyelv ismerete (pl. orosz, lengyel) előnyt jelent
- csak ANGOL nyelvtudással is van esély a jelentkezésre, amennyiben van valamilyen az animáció szempontjából releváns tapasztalat gyerekekkel (au pair, gyerekfoglalkozások tartása, gyermekedző) vagy szórakoztatásban (tánctudás, énektudás színpadi előadó képesség, színészkedés, stb.)
- jó szervezési képességek
- vonzalom a sportok iránt - lehetőleg tapasztalat is
- korhatár: 18-30 év
- 4-6 hónapos munkavégzés vállalása

Munkakörök: sportanimátor, gyerekanimátor, all round animátor
Részletesebb visszajelzést, tapasztalatokat olvashatsz két animátorunktól. A szállás és teljes ellátás ingyenesen biztosított, így akár teljes fizetésedet félre tudod rakni. Ezen felül havi 500 eurós (nettó) fizetés esetén az oda-vissza utat a munkáltató állja, míg havi 600 eurós fizetés esetén a utazás önköltséges.

Munkába állás: 2014 április-május, a minimum munkavállalás 4 hónap.

Ajánlott kezdőtőke: kb. 100 000 Ft, mely szinte teljes egészében a visszaigényelhető a munka után.

Kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik min. KÖZÉPFOKÚ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni.

Irodáink:

Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Munkavégzés helye:

Külföld

Pozíció területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Polish Sales Representative (Poland, Hungary) - sport állás, sport munka

Our client is a Hungarian-owned company that produces and sells nutritional supplements. With more than 400 employees, more than 110 franchised stores and a distribution network covering 52 countries they are important participants in the market of nutritional supplements for sports. In order to provide quality products and quality service each member of the company participates in training programs on the area of nutrition, nutrition supplements for sports and sports science.
They offer 330 different products, which are becoming more refined through continuous development and innovation. All products are made from safety, doping-free and carefully selected ingredients in a controlled environment.
We are looking for a new colleague for the position of Polish Sales Representative.

Polish Sales Representative (TESK-5302-13)

Job description:

Supporting, controlling, supplying of marketing materials of existing sales points, performance evaluation and motivation, etc.,
Searching for new franchisees, pre-qualification of them in order to measure the suitability of the cooperation, contract preparation,
Enrolling new partners into the system, starting the distribution,
Supplying partners with marketing materials and providing trainings,
Monthly 2 weeks of work in Poland and 2 weeks in Hungary,
Controlling partners and providing support by telephone appointment during the work in Hungary,
Reporting to the Export Manager

Required:

Higher proficiency of Polish language, native is a big advantege
Fluent English language skills,
Hungarian language knowledge would be an advantage (but not essential),
Strong, purposeful and result-oriented attitude,
Commitment to a healthy lifestyle,
A few years of sales experience,
It would be an advantage, if you played sports competitively in the past.

Workplace:

2 weeks in Poland and 2 weeks in Hungary
Our offer:

Competitive salary,
Integration in a very dynamic working team,
Develop an attractive professional career.

Position(s):

Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
Értékesítő / Területi képviselő
Termékfelelős / Termékmenedzser

Registration:

Töltődés...
Töltődés...