Amerikai futball, baseball edző nyári táborba (Balaton) - sport állás, sport munka

Amerikai futball, baseball edző balatoni ottalvós táborban

Várjuk a jelentkezésedet, ha:
- gyakorlott sportedző vagy testnevelő tanár vagy, ill. ha még jelenleg folytatod tanulmányaid, de tapasztalattal rendelkezel gyermekcsoportok számára tartott foglalkozásokban (legalább egy – 2014 nyaráig – befejezett felsőfokú végzettség szükséges)
- jártas vagy az amerikai sportokban, kiemelten az amerikai futballban és a baseballban
- fontos, hogy az órákon kívül csoportvezetőként felelősen tudjál gyerekekkel foglalkozni, amihez megfelelő tapasztalattal rendelkezz
- minimum erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel; nem a nyelvvizsga számít, hanem, hogy az órán angolul is tudjál instrukciókat adni
- csapatjátékos vagy és úgy érzed beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
- ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkban
- szeretnél részt venni Magyarország egyik legnagyobb nemzetközi gyermektáborában

Az amerikai sportedző feladatai:
- délelőttönként a Funside Balaton amerikai sportok táborának foglalkozásainak megtartása sport programvezetőnk által megadott tematika alapján, valamint az arra való teljes körű felkészülés
- délutánonként csoportvezetői feladatok, délutáni és esti programokon való aktív részvétel csoportvezetőként

Munkavégzés ideje:
- június 22 és július 26 között, legalább kettő, legfeljebb öt hét
- részvétel kétnapos tréningen

Munkavégzés helye:
A Funside Balaton tábor

Jelentkezésedet a funside weboldalán keresztül, az állások menüpont alatt várjuk. E-mailben küldött önéletrajzokat nem fogadunk el!

Töltődés...
Töltődés...