Fitness edző (Székesfehérvár) - sport állás, sport munka

Stúdiónk a belváros szívében, közel a tömegközlekedési pontokhoz található. Kellemes környezetben, igazán energikus csapathoz lehet csatlakozni edzőnek. Különböző nőket célzó alakformáló órákra keresünk óratartó hölgy oktatókat.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások
(Elsősorban női kollégákat keresünk)

- Dinamikus személyiség
- Önálló munkavégzés

- Tapasztalt az óratartásban (min. fél éves gyakorlata van)
- Káros szenvedélyektől mentes
- Délutáni rugalmas munkavégzés vállalása
- Havonta egy hétvégi nap vállalása
- jártasság az egészséges életmód területén (táplálkozás, sport, rehabilitáció)

Feladatok:
- A stúdió felügyelete, érkező vendégek fogadása
- Óratartás
- Dokumentáció
- Tanácsadás

Helyszín:
-Székesfehérvár , Fejér megye

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet!
Ide várjuk fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled.
Kérjük lehetőség szerint csatolj aktuális egész alakos képet magadról!

Székesfehérvár , Fejér megye

Töltődés...
Töltődés...