Wellness vezető (Somogy megye) - sport állás, sport munka

Dél-Dunántúli négycsillagos wellness szálloda Wellness részlegének irányításához keres "Wellness vezető" munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

A szálloda szállóvendégeinek, valamint a Wellness részleg (fitness, selfness, beauty és vendéglátó szolgáltatásokat nyújtó részleg) vendégeinek színvonalas kiszolgálása az alábbiak szerint.

Feladatok:
- wellness részleg folyamatos, rendeltetésszerű működésének, üzemeltetésének megtervezése, megszervezése, felügyelete, irányítása és ellenőrzése

- wellness recepciósok, pultosok, uszodamesterek, masszőrök, kozmetikusok, sport animátorok és egyéb szépségápolási szolgáltatásokat nyújtó munkatársak, irányítása, munkájuk szervezése és ellenőrzése

- wellness részlegre vonatkozó vállalati és hatósági szabályok előírások, házirendek kialakítása, betartása és betartatása

- wellness részleg kínálatának kialakítása, wellness csomagok, ajánlatok, programok, akciók promóciók kidolgozása

- wellness recepciósok, pultosok, uszodamesterek, masszőrök, kozmetikusok, sport animátorok és egyéb szépségápolási szolgáltatásokat nyújtó munkatársak wellness részleg kínálatára vonatkozó tudásának ellenőrzése, frissítése

- wellness részleg marketing tevékenységének megtervezése, megszervezése, hatékonyságának elemzése

- wellness részleg értékesítési folyamatinak megtervezése, megszervezése, mint vendégek színvonalas fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása és az ezzel kapcsolatos munkaszervezés ellátása

- foglalások, rendelések precíz felvétele, rögzítése, számla kiállítása, pénz megőrzése és ezek ellenőrzése

- wellness részleg üzletfejlesztési tervének, statisztikáinak, bevétel- és költségelemzéseinek elkészítése, elemzése, konklúziók,

- következések levonása, folyamatok, kínálat újratervezése

- leltárak készítése

- rendelések kiadása és ellenőrzése

- standolás, árukészlettel, pénzzel, eszközökkel, berendezésekkel való elszámolás és ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- felsőfokú szakirányú végzettség
- wellness és SPA szakmenedzseri diploma
- legalább három éves wellness részlegen szerzett szakmai tapasztalat
- legalább egy éves wellness részlegen szerzett vezetői tapasztalat
- számítógépes ismeret
- pontos, precíz munkavégzés
- rugalmasság, vendég centrikusság
- megbízhatóság, önállóság, jó vezetői képesség
- csapatszellem
- kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- német és angol nyelv társalgási szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Hostware FIT és SPA program ismerete
- masszőri, uszodamesteri, szaunamesteri, testnevelési végzettség vagy szakmai tapasztalat
- közeli lakhely

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- éves álláslehetőség
- igényes munkakörülmények
- fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet vezető
Marketing / Média / Művészet
Marketing / Média / Művészet vezető
Vendéglátás / Idegenforgalom
Szállodaipar
Vendéglátás / Idegenforgalom vezető

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Töltődés...
Töltődés...