Sportmarketing asszisztens (Budapest) - sport állás, sport munka

Sportmarketing asszisztens munkatársat keresünk! Főbb feladatok, munkák:

Éves marketingterv végrehajtása
Marketing akciók szervezése, nyomon követése
marketinganyagok és egyéb kreatív elemek tervezésének, kivitelezésének, felhasználásának szervezése, irányítása
Napi operatív feladatok megoldása, irodai asszisztencia
projektek irányítása, megvalósítása -tervezéstől a befejezésig
kapcsolattartás külső partnerekkel, belső szervezeti egységekkel
Promóciók, felmérések készítése
Értékesítési helyszínek, rendezvények szervezése
Hirdetésszervezés, értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú marketing szakirányú végzettség
BTL eszközök ismerete
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, képszerkesztő)
Középfokú angol nyelvtudás
Talpraesett, gyakorlatias és precíz munkavégzés
Önállóság

Amit kínálunk:

Dinamikus, fiatal csapat
Hosszú távú együttműködés

Jelentkezés a megadott e-mail címen, fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével.

Közvetítő neve: Annók Erzsébet

Töltődés...
Töltődés...