Sport Management Irodai Gyakornok (Budapest) - sport állás, sport munka

Cégünk 1992 óta tevékeny nemzetközileg a személyes tanácsadásban és managementben, különösen a sport management-, az alternatív gyógymódok- és a személyiségfejlesztés területén.

Amit kínálunk:

--Specializáció a nemzetközi sport management területén
--Szakmai fejlődés, gyakorlat megszerzése a fenti területeken
--Nemzetközi üzleti tapasztalat megszerzése
--Angol nyelvtudás aktív használata (többek között)
--Kihívásokkal teli feladatok
--Tapasztalt, jókedvű, lendületes csapat

Munkavégzés időtartama:
6-12 hónap, heti 5 munkanap

Feladatok:

--Az igazgatók és menedzser munkáját tisztességesen és becsületesen asszisztálni

Elvárások:

--Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
--Legyen aktív hallgatói jogviszonyod a gyakornoki program idején
--A sport és az egészség iránti érdeklődés
--Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, Internet)
--Kiválló angol nyelvtudás
--Gyors, önálló, precíz munkavégzés
--Jó humor
--Légy nyitott és fejlődni vágyó

A munkavégzés helye:
Budapest belváros

Az önéletrajz nélküli jelentkezőket, illetve azok jelentkezését akik nem felelnek meg az elvárásoknak vagy hiányos önéletrajzzal pályáznak, nem vesszük figyelembe!

Töltődés...
Töltődés...